Obecní úřad LENORA - Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 2.10.2017

Znak - Obec Vacov
Cesta: Titulní stránka
LENORA a okolí
LENORA a okolí - fotogalerie

Nepřehlédněte

Tento web je možné ovládat pomocí klávesových zkratek - další informace naleznete v Prohlášení o přístupnosti.

Elektronická podatelna

Rozšíření stránek 2009

Spolufinancováno z prostředků Jihočeského kraje v rámci AP PRK 2008.
Krajský úřad Jihočeského kraje

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 2.10.2017

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 02.10.2017 od 08:00 do 16:30

Obec Část obce

Strážný Řasnice
Stožec Dobrá
Stožec České Žleby
Stožec Stožec
Strážný Kořenný
Strážný Hliniště
Strážný Strážný
Lenora Vlčí Jámy

Vypnutá oblast: Celá obec Vlčí Jámy vč. bioplynové stanice, celá obec Řasnice, celá obec Hliniště vč. přilehlých samot, celá obec Strážný vč. všech přilehlých lokalit a samot (celnice, Dolní Silnice, Kořenný, Žlíbky, Remberk...), celé obce České Žleby a Stožec vč. všech přilehlých lokalit a samot, celá osada Nové Údolí, Černý Kříž, celá obec Dobrá vč. lokality zastávky ČD a "Říhoviny".

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.

Poslední aktualizace dokumentu: 07.09.2017